Racovia CUP ! PDF Drukuj Email
 Już jutro prawdziwe święto dla każdego kibica Rakowa. Racovia Cup już chyba na stałe wpisała się w zimowy kalendarz. Gdy pojawiły się głosy o tym, że turnieju w tym roku z różnych względów nie być, wiele osób zareagowało z niedowierzaniem.
Jak to? Przecież to najważniejszy dzień w roku! Wiadomo że każdy po swojemu ocenia co w życiu jest najważniejsze ale to właśnie na ten dzień zjeżdżają całe rzesze Rakowskich emigrantów tylko po to by pograć trochę w piłkę, posiedzieć chwilę ze znajomymi na trybunach czy choćby wieczorem wypić wspólne piwko. To na ten dzień szykują się ekipy, zgrywając się na hali podczas treningów, chcąc wypaść jak najlepiej na parkiecie. I to też właśnie w tym dniu gościmy zaprzyjaźnionych z nami kibiców innych klubów, których nie trzeba specjalnie namawiać aby przyjechali i najpierw rywalizowali z nami na parkiecie a później bawili się z nami do późnych godzin nocnych. W tym roku po raz pierwszy będziemy mieli, aż 3 ekipy przyjezdne Vidi, Chemicy i Ładziaki – wielkie dzięki za Waszą obecność! Wspólnie uczcimy pamięć o naszym zmarłym koledze Piotrku. On zawsze dawał z siebie wszystko dla Rakowa dlatego my w tym dniu damy z siebie wszystko na piłkarskim boisku.
Jak zawsze podczas turnieju będzie można kupić gadżety Rakowa i skorzystać z taniego i smacznego cateringu. Jak zawsze będzie też pomoc potrzebującym – w tym roku zbieramy górę nakrętek po to by przekazać je 5 letniej Madzi która cały czas potrzebuje rehabilitacji. Damy radę, w kibolach siła! Do nabycia będą również cegiełki dzięki którym widownia będzie miała szanse wylosować cenne nagrody.
I jeszcze ważna prośba do wszystkich grających W Racovia Cup. Bądźmy w tym dniu na hali od początku do końca, nie ważne kto o jakiej godzinie zaczyna czy skończy rywalizację na boisku. Ten dzień to nasze święto i uczestniczmy w nim od 9 aż do samego finału!
Do zobaczenia i udanej zabawy!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Sonda

Gościmy

Partnerzy

 

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Copyright 2018 Wieczny Rakow.