Po Piłkarskiej Gwiazdce w Stacherczaku gramy dla Filipa
 21 grudnia od godziny 20.30 w Klubie Stacherczak odbędzie się impreza charytatywna dla chorego na Chłoniaka Burkitta Filipa Sulińskiego. Pojawią się znani sportowcy, politycy i wielu innych ludzi chcących pomóc temu 7 – letniemu chłopakowi
Czytaj całość
 
13.12.2014 Marsz Antykomunistyczny  RELACJA
 13 grudnia przypadała 33 rocznica wprowadzenia w Polsce Stanu Wojnnego. O istocie tamtych wydarzeń pisaliśmy wcześniej (13 grudnia – Zapraszamy na Marsz Antykomunistyczny). W sobotnie popołudnie odbył się antykomunistyczny marsz w którym uczestniczyli kibice Rakowa, Nardowy Front Częstochowa, Ruch Narodowy Częstochowa, działacze Solidarności, narodowcy z Bielska-Białej i Sosnowca oraz Ci częstochowianie, którzy chcieli głośno, wyraźnie wykrzyczeć swoje poglądy.
Czytaj całość
 
Już w sobotę Marsz Antykomunistyczny
 Już w najbliższą sobotę 13 grudnia, odbędzie się coroczny antykomunistyczny marsz w Częstochowie.
Czytaj całość
 
Charytatywny koncert dla Filipka
 W ubiegły piątek czerwono-niebieska brać uczestniczyła w charytatywnym koncercie, dochód z którego przekazano na leczenie Filipa Sulińskiego.
Czytaj całość
 
Zbiórka darów na Święta dla WiR
 Po raz kolejny SKWR wraz z Klubem Patria rozpoczyna akcję zbiórki darów i pieniędzy na najbardziej potrzebujących członków Stowarzyszenia Więzionych Internowanych Represjonowanych.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 333

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Sonda

Gościmy

Partnerzy

 

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Copyright 2018 Wieczny Rakow.