Pomoc dla Pawełka
 Dotarła do nas niestety kolejna zła informacja o złym stanie zdrowia jednego z młodych zawodników Rakowa – Pawła Kołodziejczyka z rocznika 2007. Pawełek zachorował na wirusowe zapalenie opon mózgowych. Z dnia na dzień prawa część jego ciała została sparaliżowana, a walkę na boisku zamienił na walkę z chorobą.
Czytaj całość
 
11 listopada  nie siedź w domu!
 Jak co roku wielu z Was 11 listopada wybiera się uczcić Święto Niepodległości w stolicy naszego kraju. Kto może jedzie do Warszawy na największy patriotyczny marsz w Polsce – Marsz Niepodległości. 
Czytaj całość
 
Pomagamy Filipowi
 Jakiś czas temu dotarły do Naszego środowiska nie najlepsze informacje. U synka Kamila Sulińskiego byłego piłkarza Rakowa oraz stałego wyjazdowicza, wykryto poważną chorobę. Ośmioletni Filip póki mógł, trenował w grupach młodzieżowych Rakowa. Jego największym marzeniem jest powrót na boisko w pełni zdrowia. W związku z kosztowym leczeniem jakie czeka młodego Rakowiaka, zorganizowane zostaną rożne akcję mające na celu pomoc dla rodziny Filipka.

Czytaj całość
 
Żył dla Rakowa...
 Są takie informacje które przyjmujemy do wiadomości, i są takie które słyszymy, ale które przyjąć jest nam bardzo ciężko. Ta dzisiejsza jest dla środowiska wszystkich ludzi związanych przez lata z Rakowem szczególnie bolesna. Odszedł na zawsze, w wieku 69 lat trener legenda naszego klubu – Zbigniew Dobosz. W Rakowie był trenerem od 1979 do 2010 roku. Pracował 31 sezonów, a gdyby mógł to pracował by do dziś i umarłby na treningu. Żył dla sportu, dla Rakowa.
Czytaj całość
 
75 rocznica agresji sowieckiej Rosji na Polskę
 W dniu dzisiejszym (17 września) przypada 75 rocznica zdradzieckiej agresji sowieckiej Rosji na Polskę. W czasie gdy walczyliśmy z hitlerowskim najeźdźcą od 01.IX, nasz sąsiad zadał “cios w plecy”. Nie wypowiadając nam wojny, zaatakował nasz kraj.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 333

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Sonda

Gościmy

Partnerzy

 

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Copyright 2018 Wieczny Rakow.