Wyniki turnieju na Promenadzie

 W niedzielę 27 lipca na boisku tartanowym przy Promenadzie im.Czesława Niemena odbył się turniej młodzieży z Północy i Kiedrzyna.

Czytaj całość
 
Turniej dla młodzieży z Północy i Kiedrzyna

 W najbliższą niedzielę 27 lipca na boisku tartanowym obok amfiteatru przy Promenadzie im. Czesława Niemena odbędzie się turniej piłkarski przeznaczony dla młodzieży z rocznika 1996 i młodszych mieszkających na Północy i w Kiedrzynie.

Czytaj całość
 
Bo RKS Raków to wielka rodzina !
 Stowarzyszenie Kibiców ,,Wieczny Raków” wraz z firmą Sky Pharmacology oraz za aprobatą klubu zorganizowało przyjazd grupy dzieci z Domu Dziecka w Kłobucku na mecz Raków Częstochowa – Zagłębie Sosnowiec.
Czytaj całość
 
Wielkanocna zbiórka żywności
 Po raz kolejny SKWR rozpoczyna akcję zbiórki darów na najbardziej potrzebujących czlonków Stowarzyszenia Więzionych Internowanych i Represjonowanych w Częstochowie oraz dla Polskich Kombatantów na Kresach. Dary będą podzielone wg potrzeb natomiast jeśli ktoś ma ochotę przeznaczyć swoje produkty tylko na jedną z tych akcji prosimy o zaznaczenie tego przy ich składaniu.
Czytaj całość
 
Cztery lata "Wiecznego Rakowa"
 Tak, tak to już cztery długie lata za nami, kiedy to do życia powołane zostało stowarzyszenie “Wieczny Raków” dziś słowami prezesa Marcina Grzejszczaka, krótkie streszczenie tego co zostało zrobione, i czym się cały czas zajmujemy. Ponadto na końcu tekstu znajduję się skład zarządu, który nieco zmienił kształt w związku z wyborami po 4 latach działalności.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 333

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Sonda

Gościmy

Partnerzy

 

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Copyright 2018 Wieczny Rakow.