Legitymacje członkowskie do odbioru
Od dnia 3 sierpnia, rozpoczęliśmy wydawanie legitymacji dla członków SK „Wieczny Raków”. Legitymacje są imienne i może otrzymać ją każdy kto wpłacił już 3 składki miesięczne. Legitymacje wyrabiane są w sklepie „Na ostrzu.pl” na dworcu głównym PKP, który czynny jest od poniedziałku do piątku od 10 do 18 oraz w soboty od 10 do 14. Dokument ten będzie wystawiany z 3-miesięcznym okresem ważności (co 3 miesiące będzie podbijany nowy stempelek z datą). Legitymacja uprawnia do korzystania ze zniżek u naszych partnerów. Planujemy aby z tytułu jej posiadania płynęły również inne korzyści.
 
Czytaj całość
 
Karnet najlepszym rozwiązaniem

Do większości. zapewne dotarły już wieści jakie to niespodzianki zostały przygotowane dla kibiców w Polsce. Ciężko wdawać się w dyskusje z Panami, którzy krajowe "stadiony" znają tylko z opowiadań, tym bardziej w niższych ligach. Niestety jesteśmy zmuszeni, znów radzić sobie z pomysłami lekko mówiąc absurdalnymi, dlatego zachęcamy kibiców Rakowa do nabywania karnetów. Nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, korzyści finansowe (trzy spotkania za darmo), dodatkowo albo przede wszystkim, skróci się znacznie czas wejścia na stadion. 

Czytaj całość
 
Piwo Racovia wkrótce w sprzedaży!
 Już niecały miesiąc dzieli nas od powrotu na rynek częstochowski piwa RACOVIA. Tym razem, dbając o jakość i smak browaru, Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków postanowiło nawiązać współpracę z Browarem na Jurze Zawiercie, którego to właściciel zaopatruje restauracje w największych miastach w Polsce. Sugerowana cena dla konsumenta detalicznego piwa wynosić będzie 2,89zł. Pytajcie w swoich sklepach osiedlowych o nową RACOVIĘ - w smaku przewyższa wszelkie piwa komercyjnych browarów, a część dochodów z jego sprzedaży zasili konto Stowarzyszenia Kibiców!
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 331 - 333 z 333

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Sonda

Gościmy

Partnerzy

 

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Copyright 2018 Wieczny Rakow.