Relacja z VI Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców na Jasną Górę
 W tegorocznej pielgrzymce kibiców odnotowano rekordową liczbę uczestników. Według różnych szacunków na Jasnej Górze podczas Pielgrzymki Kibiców zgromadziło się ok. 5 tyś osób (dla przypomnienia w ubiegłym roku było ok. 3 tyś uczestniczących).
Czytaj całość
 
KolorujeMY - remontujeMY
 Akcja kolorujemy rozpoczęła się kilka miesięcy temu od pomysłu jednego z kibiców w Poznaniu. Cały kibicowski świat podchwycił pomysł i początkowo wirtualnie, a później coraz bardziej w realnym świecie włączył się do akcji.
Czytaj całość
 
Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach

 Po raz kolejny włączamy się do akcji Stowarzyszenie Odra – Niemen Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach. Ne jesteśmy obojętni i włączamy się w pomoc dla tych, którzy walczyli o wolną Polskę.

Czytaj całość
 
Paczki dla członków stowarzyszenia WIR w Częstochowie

 Podobnie jak w zeszłym roku robimy zbiórkę paczek dla ludzi ze Stowarzyszenia Więzionych Internowanych i Represjonowanych w Częstochowie. Podobnie jak poprzednio to grupa 20 osób oczekujących od Nas POMOCY.W tym przedsięwzięciu już możemy liczyć na pomoc takich firm jak: Prima-an ,Goliard ,Sante i Dr. Oetker.

Czytaj całość
 
Manifestacja antykomunistyczna - 14 grudnia

 Grudzień’70 na Wybrzeżu, wprowadzenie Stanu Wojennego, Pacyfikacja kopalni „Wujek” te wydarzenia mają wspólne cechy, brali w nich udział ludzie którzy walczyli o godny byt!


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 333

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Sonda

Gościmy

Partnerzy

 

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Copyright 2018 Wieczny Rakow.