KolorujeMy w Częstochowie - relacja

 KolorujeMy to nazwa ogólnopolskiej akcji której celem jest remont domów dziecka. W ramach owej akcji 10 sierpnia na Stadionie przy Limanowskiego 83 odbył się festyn, który rozpoczął STS ekstraTrasę – cykl 8 takich imprez, które odbędą się w miastach gdzie odnawiane będą placówki. Głównym organizatorem imprezy jest Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców i serwis HabitatON.

Czytaj całość
 
Zbieramy nakrętki

 W najbliższą sobotę 10 sierpnia podczas festynu KolorujeMY przeprowadzimy podsumowanie zbiórki nakrętek, które przynosicie co mecz na stadion Rakowa. Obecni będą ze słodką niespodzianką przedstawiciele Stowarzyszenia Podaj Dalej, a na osobę która tego dnia przyniesie najwięcej nakrętek czeka cenna nagroda w postaci łączonego szalika Raków – Videoton, który to został wyprodukowany przez naszych przyjaciół. Zachęcamy do przyniesienia w tym dniu jak największej ilości nakrętek, przypominając, ze nasza zbiórka prowadzona jest na każdym meczu Rakowa.

Czytaj całość
 
Kolorujemy 10 sierpnia w Częstochowie
 Na początku kwietnia tego roku w głowie jednego z kibiców poznańskiego Lecha pojawił się pomysł stworzenia ogólnopolskiej akcji, mającej na celu wyremontowanie domów dziecka. Przy zaangażowaniu lokalnych społeczności kibolskich oraz firm budowlanych założeniem było odnowienie minimum 3 takich placówek.

Czytaj całość
 
Nowe gadżety i promocja
 W naszej ofercie pojawiły się nowe koszulki polo w cenie 65 zł/sztuka oraz t-shirty Agressivy, Raków-Polska, w cenie 45 zł/sztuka. Oba rodzaje koszulek dostępne są we wszystkich rozmiarach oraz w wersji dla kobiet. Dostępny jest również porcelanowy kubek w cenie 20 zł/sztuka. Ponadto do wyczerpania zapasów trwa promocja na ubrania z logo firmy Macron. Rzeczy tego producenta możecie kupić z 10% obnizką. Wszystkie gadżety dostępne są w Fightershopie na częstochowskim Biznes Centrum.
Czytaj całość
 
Nowe paski i czapki z daszkiem
 W naszej ofercie pojawił się nowy wzór pasków oraz dawno oczekiwane czapki z daszkiem. Oba gadżety w cenie 30 zł, dostępne są w Fightershopie na Biznes Centrum w Częstochowie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty w godzinach 10-14. Zapraszamy.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 333

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Sonda

Gościmy

Partnerzy

 

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Copyright 2018 Wieczny Rakow.