Rodacy-Bohaterom.Zbiórka Zakończona.
 12 - tyle zdołaliśmy przygotować paczek z darów otrzymanych od ludzi, którzy zdecydowali się wesprzeć akcję Stowarzyszenia Odra-Niemen, której patronujemy na terenie Częstochowy i okolic.
Czytaj całość
 
WESOŁYCH ŚWIĄT!
 „Słońce się zaćmiło i zasłona przybytku rozdarła się przez środek. Wtedy Jezus zawołał donośnym głosem: Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mego. Po tych słowach wyzionął ducha”.

„Syn Człowieczy musi być wydany w ręce grzeszników i ukrzyżowany, lecz trzeciego dnia zmartwychwstanie”


Z okazji przeżywancyh Świąt Wielkanocnych najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich czerwono – niebieskich braci przesyła SK Wieczny Raków.
Czytaj całość
 
Walne zebranie sprawozdawcze
Informujemy, iż Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Stowarzyszenia Kibiców Wieczny Raków odbędzie się w dniu 18 kwietnia 2013 roku w siedzibie stowarzyszenia przy ulicy Limanowskiego 83 w Czestochowie. Pierwszy termin przewidziano na godzinę 18.30, ewentualny drugi termin na godzinę 18.45.
 
Dla kibiców Lechii
 Dziś w nocy wracając z wyjazdowego meczu w Gliwicach, wypadkowi uległ autokar z kibicami gdańskiej Lechii. W tym tragicznym wydarzeniu 2 osoby zginęły a 20 jest rannych. Kibice Lwów Północy apelują o pomoc w zbiórce krwi dla ofiar wypadku. Krew możemy oddać w Częstochowie, ważne jest jednak, aby podkreślić iż jest ona dla poszkodowanych w dzisiejszym wypadku autokarowym.
Czytaj całość
 
Rodacy-Bohaterom. Paczka na Wielkanoc.

 Stowarzyszenie Kibiców "Wieczny Raków"  po raz kolejny włącza się do akcji organizowanej przez wrocławskie Stowarzyszenie Odra-Niemen „RODACY – BOHATEROM. PACZKA WIELKANOCNA DLA POLSKIEGO KOMBATANTA NA KRESACH”.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 333

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Sonda

Gościmy

Partnerzy

 

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Copyright 2018 Wieczny Rakow.