Nowe gadżety
 W naszej ofercie pojawiła się seria nowych gadżetów Macronu: koszulki polo w cenie 100 zł, longsleevy po 155 zł oraz dwa rodzaje bluz z kapturem po 140 i 215 zł. Dostępna jest również nowa kolekcja czapek, które można nabyć po 25 zł. Wszystkie gadżety dostępne są w Fightershopie na Biznes Centrum w Częstochowie. Zapraszamy.
Czytaj całość
 
Zmiana planu obchodów 150 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

 W związku z zapowiedziami bardzo mroźnej pogody w nocy z 22 na 23 stycznia, zmieniony został plan obchodów w Częstochowie 150 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Szczegóły poniżej.

Czytaj całość
 
150 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego
 Zbliża się 150. rocznica wybuchu wielkiego zrywu narodowego - Powstania Styczniowego. Bohaterowie tych walk- najwspanialsi synowie narodu polskiego - spoczywają również w naszej ziemi. Dlatego – godnie i wspólnie – oddajmy Im cześć. To dla nas honor, zaszczyt, wielkie zobowiązanie.
Czytaj całość
 
"Tu zawsze byliśmy wolni" - relacja z pielgrzymki kibiców
 Już po raz piąty spotykaliśmy się na Jasnej Górze, aby wraz z kibicami z całego kraju modlić się w intencji naszej Ojczyzny u Królowej Polski. Jak zwykle nasze spotkanie zaczęło się Mszą Św. w Kaplicy Cudownego Obrazu, która została wypełniona po brzegi kibolami w szalikach o różnych barwach. W tym roku frekwencja dopisała i pielgrzymów było naprawdę dużo.
Czytaj całość
 
V Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę
 5 stycznia 2013 r po raz piąty z rzędu kibice z całej Polski zjadą do Częstochowy na Jasną Górę, aby we wspólnej modlitwie podziękować za zakończony sezon i mijający rok oraz prosić o dalszą opiekę i pomoc Królową Polski w podejmowanych działaniach. Pielgrzymka oprócz wymiaru duchowego, ma także wymiar patriotyczny, które przybliżają pielgrzymującym zaproszeni prelegenci.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 333

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Sonda

Gościmy

Partnerzy

 

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Copyright 2018 Wieczny Rakow.