Taniej - koszulki i spodenki Macronu
 Mamy dobrą informacje, do końca stycznia obowiązywać będzie promocyjna cena na koszulki Polo i koszulki bawełniane firmy Macron – nowa cena to 80 zł. Krótkie spodenki natomiast będą kosztować 60 zł. W tym tygodniu pojawią się również kalendarze na rok 2013 i coś dla najmłodszych fanów Rakowa, więcej szczegółów wkrótce.
Czytaj całość
 
Nowe szarfy
 W naszym sklepiku pojawiły się dwa rodzaje nowych szarf. Ich cena to 30 zł. Dostępne jak zawsze w Fightershopie na Biznes Centrum. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, a w soboty 10-14. Zapraszamy
Czytaj całość
 
Obchody 31 rocznicy wybuchu stanu wojennego

 Już niebawem, bo 13 grudnia odbędą się obchody upamiętniające 31. rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego na obszarze całego kraju. Poniżej przedstawiamy plan obchodów, w których będziemy brać udział wraz z częstochowską Solidarnością oraz zarys historyczny wydarzeń sprzed 31 lat.

Czytaj całość
 
Współpraca ze Stowarzyszeniem "WIR"
 Ponad pół roku temu informowaliśmy o rpozpoczęciu współpracy ze Stowarzyszeniem Więzionych Internowanych i Represjonowanych. Obiecywaliśmy Wam informację na temat szczegółów tej inicjatywy. Korzystając z przerwy w rozgrywkach i mając nie co więcej czasu dzisiaj chcemy Wam przedstawić jak mniej więcej ta współpraca wygląda. Jeżeli ktoś chce dołączyć do grupy ściśle w tym tymacie działającej lub dowiedzieć się więcej szczegółów podajemy również kontakt do osoby koordynującej akcją.
Czytaj całość
 
Trwa akcja "Rodacy-Bohaterom"

 Przypominamy, że cały czas trwa akcja organizowana przez wrocławskie Stowarzyszenie Odra – Niemen „RODACY – BOHATEROM. PACZKA NA BOŻE NARODZENIE DLA POLSKIEGO KOMBATANTA NA KRESACH”. Zebraliśmy już produkty na kilka paczek. Dziękujemy osobom prywatnym, które się do nas zgłaszają oraz uczniom z Gimnazjum nr 19 za przekazane dary. Liczymy, że więcej osób dołączy do naszej akcji i uda się przygotować dużo pokaźnych paczek.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 333

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Sonda

Gościmy

Partnerzy

 

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Copyright 2018 Wieczny Rakow.