Animek zaprasza na ostatni mecz rundy
 Już w niedzielę 18 listopada o godzinie 12 rozpocznie się ostatni mecz rundy jesiennej. Raków  podejmować będzie Calisię Kalisz. Specjalne atrakcje na ten dzień przygotował dla najmłodszych Animek. Oprócz profesjonalnej opieki dla Waszych dzieci oraz dobrej zabawy, mali kibice będą mogli liczyć na specjalny makijaż. Malowanie buzi szczególnie w czerwono - niebieskie barwy, na pewno sprawi dzieciakom frajdę. Zapraszamy serdecznie na stadion przy ulicy Limanowskiego.
Czytaj całość
 
Nowe koszulki i pasiaki
 W naszej ofercie pojawiły się nowe koszulki oraz pasiaki. Wszystkie gadżety dostępne są w Fightershopie na Biznes Centrum w Częstochowie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty  10-14, oraz na meczach Rakowa. Zapraszamy.
Czytaj całość
 
Zakończenie aukcji dla Adika
 Zakończona już została licytacja na portalu aukcyjnym, z której dochód przeznaczony jest w całości na leczenie Adama Bednarskiego.Najwyższą ofertę na limitowaną wpinkę z numerem 06 złożyła grupa przyjaciół Adika. Przy przekazywaniu nam pieniędzy okazało się, iż zebranych funduszy mieli sporo więcej niż wylicytowana kwota. 1150zł! to pieniądze, które zostały przekazane Adamowi. Dziękujemy wszystkim za udział w aukcji, a Adikowi życzymy szybkiego powrotu do pełnej sprawności oka.
Czytaj całość
 
Aukcja dla Adika
 Adam Bednarski, którego wiele osób zna jako Adika jest częstochowskim operatorem i montażystą, dziennikarzem, który pracuje w Czewa.TV. Jego brat jest aktywnym fanem czerwono-niebieskich. We wrześniu doszło do tragicznego wypadku, w którym Adik stracił możliwość widzenia na jedno oko. Czeka go kosztowna operacja, w zbieraniu na której fundusz postanowiliśmy się włączyć.
Czytaj całość
 
Współpraca z Red Pubem
 Miło nam poinformować, że Red Pub przy ul.Okrzei stał się naszym partnerem. Lokal serwuje napoje, również te bezalkoholowe;), można  zjeść tam dobry obiad czy pizzę, a każdy kibic Rakowa w dniu meczu za okazaniem biletu lub karnetu otrzyma do dużej pizzy darmowe piwo. W najbliższym czasie w Red Pubie można będzie również kupować w przedsprzedaży bilety na mecze RKSu. Zapraszamy!
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 333

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Sonda

Gościmy

Partnerzy

 

 

 

 

  

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Copyright 2018 Wieczny Rakow.